© 2012 - Kemper en Van Twist Diesel B.V.  |  Nederlands  English  |  Twitter  Facebook  
  
 
  Contact met Kemper en Van Twist  
     
   
     
     
   
 

 

Who is who

   
      You are here: Home » Contact » Who is who      
             
 

Contact
Address
Information request
Dealers
Who is who

 

 

Wondering who you can reach for your questions or tenders? Please use this page for directly contact with one of our employees

 

Management

   
 

Norbert van Twist
 


Naam:


Norbert van Twist

Functie:

Managing Director

Email:

info@kvt.nl

 

 

Stuur een e-mail

   
 

 
   
   
   

 

 

 

 

 

 

Executive board

   
 
Jeroen Eeuwijk  


Naam:


Jeroen Eeuwijk

Functie:

Manager After
Sales & Services

Email:

jeeuwijk@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

Deze persoon op Linkedin  
 
John Klomp  


Naam:


John Klomp

Functie:

Controller

Email:

jklomp@kvt.nl

 

 

Stuur een e-mail

Deze persoon op Linkedin

 

 

 

 

 

Human Resources Management

 
 
John van Maaren  


Naam:


John van Maaren

Functie:

General Sales
Manager

Email:

jvmaaren@kvt.nl  

 

 

Stuur een e-mail

Deze persoon op Linkedin




 
Gerard Agterdenbos  


Naam:


Gerard
Agterdenbos

Functie:

Personeelszaken

Email:

gagterdenbos@
kvt.nl

 

 

Stuur een e-mail

Deze persoon op Linkedin

 

 

Sales Marine department

   
 

Rob de Wijs
 


Naam:


Rob de Wijs

Functie:

Marine Sales Manager

Email:

rdwijs@kvt.nl  

 

 

Stuur een e-mail

Deze persoon op Linkedin  
 

 
   
   
   
   
   
   
 

 

Sales Industry department

   
 

Ton Schouwenburg
 


Naam:


Ton Schouwenburg

Functie:

Industrial
Sales Manager

Email:

tschouwenburg
@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

Deze persoon op Linkedin
 

Robbert de Groot
 


Naam:


Robbert de
Groot

Functie:

Industrial
Sales Engineer

Email:

rdgroot@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

Deze persoon op Linkedin

 

 
 

Martijn Friederichs
 


Naam:


Martijn Friederichs

Functie:

Development Engineer

Email:

mfriederichs@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

   
 

 

Sales Energy department

   
 

Wilhelm Potters
 


Naam:


Wilhelm Potters

Functie:

Product Manager

Email:

wpotters@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

Deze persoon op Linkedin  
 

Jaap van Strien
 


Naam:


Jaap van Strien

Functie:

Ass.
Product Manager

Email:

jvstrien@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

Deze persoon op Linkedin

 

 
 

Ronald Gibbon
 


Naam:


Ronald Gibbon

Functie:

Sales Engineer

Email:

rgibbon@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

Deze persoon op Linkedin  
 

Ronald Verheij
 


Naam:


Ronald Verheij

Functie:

Project Manager

Email:

rverheij@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

 

 

 

Randy Wouden
 


Naam:


Randy Wouden

Functie:

Ass.
Projectmanager

Email:

rwouden@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

Deze persoon op Linkedin  
 

Johan van der Ende
 


Naam:


Johan v/d Ende

Functie:

Projectmanager
Elektrotechniek

Email:

jvdende@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

 

 

 

Evert-Jan Grisel
 


Naam:


Evert-Jan Grisel

Functie:

Projectmanager
Elektrotechniek

Email:

egrisel@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

Deze persoon op Linkedin  
 
René Scheulderman
 


Naam:


René Scheulderman

Functie:

Projectmanager
Elektrotechniek

Email:

rscheulderman
@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

 

 

 

Sales Parts and Components

   
 

Ron Romein
 


Naam:


Ron Romein

Functie:

Parts Sales
Manager

Email:

rromein@kvt.nl

 

 

Stuur een e-mail

Deze persoon op Linkedin  
 

Karel de Lange
 


Naam:


Karel de Lange

Functie:

Verkoop
medewerker

Email:

kdlange@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

Deze persoon op Linkedin

 

 
 

Walter Charité
 


Naam:


Walter Charité

Functie:

Verkoop
medewerker

Email:

wcharite@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

   
 

Koos Moerman
 


Naam:


Koos Moerman

Functie:

Verkoop
medewerker

Email:

kmoerman@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

 

 

 

Patrick Lem
 


Naam:


Patrick Lem

Functie:

Verkoopmedewerker

Email:

plem@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

   
 

 

Service and Workshop

   
 

Aart van der Wulp
 


Naam:


Aart van der Wulp

Functie:

Meewerkend
voorman motoren

Email:

avdwulp@kvt.nl  

 

 

 

Stuur een e-mail

   
 

Pieter de Korte
 


Naam:


Pieter de Korte

Functie:

Sales Engineer

Email:

pdkorte@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

Deze persoon op Linkedin

 

 
 

Leo van Delft
 


Naam:


Leo van Delft

Functie:

Servicecoördinator

Email:

lvdelft@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

   
 

Sergio Baars
 


Naam:


Sergio Baars

Functie:

Servicecoördinator

Email:

sbaars@kvt.nl  

 

 

Stuur een e-mail

Deze persoon op Linkedin

 

 

Product Support

   
 

Henk Koorevaar
 


Naam:


Henk Koorevaar

Functie:

Product
Support Engineer

Email:

hkoorevaar@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

   
 

Ron Vane
 


Naam:


Ron Vane

Functie:

Product
Support Engineer

Email:

rvane@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

Deze persoon op Linkedin

 

 

 

Marketing

   
 

Dennis van Campen
 


Naam:


Dennis
van Campen

Functie:

Marketing
medewerker

Email:

dvcampen@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

Deze persoon op Linkedin  
 

Stefan Huijzer
 


Naam:


Stefan Huijzer

Functie:

Marketing
medewerker

Email:

shuijzer@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

Deze persoon op Linkedin

 

 

 

Logistics

   
 

Eric van Drunen
 


Naam:


Eric van Drunen

Functie:

Logistiek
Manager

Email:

evdrunen@kvt.nl

 

 

Stuur een e-mail

   
 

Rob van der Pijl
 


Naam:


Rob van der Pijl

Functie:

Logistiek
Medewerker

Email:

rvdpijl@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

 

 

 

 

Administration

 
 
Gerard Agterdenbos  


Naam:


Gerard
Agterdenbos

Functie:

Hoofd
Personeelszaken

Email:

gagterdenbos
@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

Deze persoon op Linkedin  
 
Ria Pons  


Naam:


Ria Pons

Functie:

Administratief
Medewerker

Email:

rpons@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

 

 

 

Marijke de Man
 


Naam:


Marijke de Man

Functie:

Administratief
Medewerker


Email:


mdman@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

   
 

Norbert Broos
 


Naam:


Norbert Broos

Functie:

Administratief
Medewerker


Email:


nbroos@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

 

 

 

Secretariat

 
 

Simone Nabers
 


Naam:


Simone Nabers

Functie:

Secretaresse

Email:

snabers@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

   
 

Joyce Sewrattan
 


Naam:


Joyce Sewrattan

Functie:

Receptioniste

Email:

jsewrattan@kvt.nl 

 

 

Stuur een e-mail

 

 

 

Jolanthe van den Heerik
 


Naam:


Jolanthe van den Heerik

Functie:

Receptioniste

Email:

jvdheerik@kvt.nl  

 

 

Stuur een e-mail

   
 

 

 


     
  Bowman      Wasp      Ultraflex      Seakeeper     Perkins Sabre       Perkins     Max Power     Lombardini Marine       Kohler     Flametec     FG Wilson  

 

Profile
For almost 80 years KVT has been the distributor of Perkins and for many years the brands Perkins Marine, FG Wilson, Lombardini Marine, Max Power, Seakeeper and Kohler.

 

Jobs
Quality

Products
Dieselengines
Gasengines
Emergency power
Generators
Propulsion
Gyro stabilizers
Bow- and stern thrusters
Fuel filtration
Remote controls
Parts
Heat exchangerss
Explosion proved components

Brands
FG Wilson
Perkins
Perkins Marine
Lombardini Marine
Max Power
WASP
Bowman
Ultraflex
Seakeeper
Kohler
Flametec

Service
Product Support
Training Centre
Engine overhaul
Exchange engines
Guarantee

Contact
Who is who
Dealers


Kemper en Van Twist
Diesel B.V.
Keerweer 62
3316 KA Dordrecht The Netherlands

Tel. +31 (0) 78 - 632 66 00
Fax +31 (0) 78 - 613 67 46
Email: info@kvt.nl

 Twitter    Follow us 
 Twitter    Get connected 

        


Webdesign: Devaca CS