KVT
NL  |  EN 
   
   








   
         
Medewerkers
    Met welke afdeling wilt u in contact komen?    
         
   
Home   Home   Home   Home   Home
                 
Directie Noodstroom-
installaties
Industriële
toepassingen
Marine
toepassingen
Onderdelen
(alle producten)
                 
                 
Home   Home   Home   Home   Home
                 
Service en onderhoud Product Support Werkplaats Logistiek Administratief
                 
                 
   
         
   

 Wie kunt u bereiken voor vragen of offertes? Benieuwd naar de persoon met wie u zaken doet? Maak kennis met de contactpersonen van Koninklijke Kemper en Van Twist!


Directie   Dagelijks bestuur       Personeelszaken
             
Medewerker KVT   Medewerker KVT   Medewerker KVT   Medewerker KVT
         
Norbert van Twist
Managing Director
  Jeroen Eeuwijk
General Manager

jeeuwijk@kvt.nl
  John Klomp
Controller

jklomp@kvt.nl
  Gerard Agterdenbos
Hoofd Administratie

gagterdenbos@kvt.nl   
             

078 - 632 66 00

 
 

078 - 632 66 75

 

078 - 632 66 81

 

078 - 632 66 82

Noodstroominstallaties   Besturingspanelen   ^ Naar boven
             
Medewerker KVT   Medewerker KVT   Caroline van der Heiden   Medewerker KVT
         
Wilhelm Potters
Accountmanager

wpotters@kvt.nl
  Jaap van Strien
Accountmanager

jvstrien@kvt.nl 
  Caroline van der Heiden
Accountmanager

cvdheiden@kvt.nl   
  Peter de Groot
Project Manager Elektrical Engineering
pdgroot@kvt.nl 
             

078 - 632 66 52

 

078 - 632 66 51

 

078 - 632 66 54

 

078 - 632 66 59

             
Medewerker KVT   Medewerker KVT   Mitchell Hubregtse   Klaas Jan Vonk
Johan van der Ende
Assistent Manager Elektrical Engineering

jvdende@kvt.nl  
  Chien Q. Doan
Assistent Project Manager Elektrical Engineering

cdoan@kvt.nl 
  Mitchell Hubregtse
Assistent Project Manager


mhubregtse@kvt.nl 
  Klaas Jan Vonk
Project Manager Werktuigbouw

kvonk@kvt.nl  
             

078 - 632 66 56

 
 

078 - 632 66 57

 

078 - 632 66 55

 

078 - 632 66 53

 
             
Medewerker KVT   Medewerker KVT        
         
Ed Rijnhout
Project/Commissioning Engineer Elektrical Engineering

erijnhout@kvt.nl   
  Dirk Brouws
Elektrotechnicus


dbrouws@kvt.nl
       
             

078 - 632 66 64

 
 

078 - 632 66 00

 
   
 
   
Industriële toepassingen       ^ Naar boven
             
Medewerker KVT   Medewerker KVT   Annemieke de Groot   Medewerker KVT
         
Ton Schouwenburg
Salesmanager Industrial and Marine

tschouwenburg@kvt.nl 
Robbert de Groot
Accountmanager Industrial and Marine

rdgroot@kvt.nl  
Annemieke de Groot
Assistent Accountmanager


adgroot@kvt.nl
Rob de Wijs
Accountmanager Marine


rdwijs@kvt.nl
             

078 - 632 66 41

 
 

078 - 632 66 43

 

078 - 632 66 12

 

078 - 632 66 11

             
martijn_terlouw   Björn Vrancken   Medewerker KVT    
           
Martijn Terlouw
Account Manager

  
mterlouw@kvt.nl
  Björn Vrancken
Business Development Manager

 bvrancken@kvt.nl
  Martijn Friederichs
Gas Development Manager


mfriederichs@kvt.nl 
   
             

078 - 632 66 42

 
 

078 - 632 66 48

 

 

 

078 - 632 66 44

 

 

 
 

 

Onderdelen (alle producten)       ^ Naar boven
             
Medewerker KVT   Karel de Lange   Medewerker KVT   Medewerker KVT
         
Ron Romein
Parts Sales Manager

rromein@kvt.nl 
  Karel de Lange
Verkoopmedewerker

kdlange@kvt.nl  
  Patrick Lem
Verkoopmedewerker

 plem@kvt.nl
  Walter Charité
Verkoopmedewerker

wcharite@kvt.nl  
             

078 - 632 66 91

 

  078 - 632 66 93

 

  078 - 632 66 94

 

  078 - 632 66 95

             
Medewerker KVT            
         
  Mike Toes
Verkoopmedewerker

mtoes@kvt.nl  
           
             

  078 - 632 66 97

 
 
 

 

 
 

 

 
   
Service en onderhoud       ^ Naar boven
             
Medewerker KVT   Medewerker KVT   Medewerker KVT   Linda van den Weijden
         
Mark Scheurwater
Servicemanager

mscheurwater@kvt.nl 
  Pieter de Korte
Accountmanager After Sales

pdkorte@kvt.nl  
  Natascha van Zwol
Accountmanager After Sales

nvzwol@kvt.nl  
  Linda van den Weijden
Serviceadministrateur

lvdweijden@kvt.nl  
             

078 - 632 6671

 

  078 - 632 66 73

 

  078 - 632 66 79

 

  078 - 632 66 72

             
Product Support   Werkplaats   ^ Naar boven
             
Medewerker KVT   Medewerker KVT   Medewerker KVT   Medewerker KVT
             
Henk Koorevaar
Product Support Engineer

hkoorevaar@kvt.nl  
  Ron Vane
Product Support Engineer

rvane@kvt.nl   
  Ian Lodge
Werkplaatscoördinator

ilodge@kvt.nl    
  Aart van der Wulp
Werkvoorbereider

avdwulp@kvt.nl    
             

078 - 632 66 61

 
 

078 - 632 66 62

 

  078 - 632 66 74

 

  078 - 632 66 76

Logistiek       ^ Naar boven
             
Medewerker KVT   Medewerker KVT   Medewerker KVT   Medewerker KVT
         
Eric van Drunen
Logistiek manager

evdrunen@kvt.nl  
  Dave Vogel
Logistiek medewerker

dvogel@kvt.nl   
  Rob van der Pijl
Logistiek medewerker

rvdpijl@kvt.nl   
  Norbert Broos
Logistiek medewerker

nbroos@kvt.nl     
             

078 - 632 66 21

 
 

  078 - 632 66 22

 

  078 - 632 66 23

 

  078 - 632 66 24

Administratief en secretarieel       ^ Naar boven
             
Medewerker KVT   Medewerker KVT   Medewerker KVT   Medewerker KVT
         
Gerard Agterdenbos
Hoofd Administratie

gagterdenbos@kvt.nl   
  Ria Pons
Administratief medewerker

rpons@kvt.nl    
  Marijke de Man
Administratief medewerker

mdman@kvt.nl    
  Simone Nabers
Secretaresse

snabers@kvt.nl     
             

078 - 632 66 82

 

  078 - 632 66 85

 

  078 - 632 66 84

 

  078 - 632 66 00

             
Medewerker KVT   Medewerker KVT   Nadine Elsenaar    
         
Joyce Sewrattan
Telefoniste/Receptioniste

jsewrattan@kvt.nl    
  Jolanthe van den Heerik
Telefoniste/Receptioniste

jvdheerik@kvt.nl
  Nadine Elsenaar
Management Assistant

nelsenaar@kvt.nl 
   
             

  078 - 632 66 00

 

  078 - 632 66 00

 

  078 - 632 66 87

 
   


 

   
    © Kemper en Van Twist Diesel B.V.   |   Adres: Keerweer 62, 3316 KA Dordrecht  |  Tel. +31(0)78 - 632 66 00  |  Webdesign: Devaca