KVT
NL  |  EN 
   
   








   
         
Medewerkers
    Met welke afdeling wilt u in contact komen?    
         
   
Home   Home   Home   Home   Home
                 
Directie Noodstroom-
installaties
Industriële
toepassingen
Marine
toepassingen
Onderdelen
(alle producten)
                 
                 
Home   Home   Home   Home   Home
                 
Service en onderhoud Product Support Werkplaats Logistiek Administratief
                 
                 
   
         
   

 Wie kunt u bereiken voor vragen of offertes? Benieuwd naar de persoon met wie u zaken doet? Maak kennis met de contactpersonen van Koninklijke Kemper en Van Twist!


Directie   Dagelijks bestuur       Personeelszaken
             
Medewerker KVT   Medewerker KVT   Medewerker KVT   Medewerker KVT
         
Norbert van Twist
Managing Director
  Jeroen Eeuwijk
General Manager

jeeuwijk@kvt.nl
  John Klomp
Controller

jklomp@kvt.nl
  Gerard Agterdenbos
Hoofd Administratie

gagterdenbos@kvt.nl   
             

078 - 632 66 00

 
 

078 - 632 66 75

 

078 - 632 66 81

 

078 - 632 66 82

Noodstroominstallaties   Besturingspanelen   ^ Naar boven
             
Medewerker KVT   Medewerker KVT   Medewerker KVT   Medewerker KVT
         
Wilhelm Potters
Accountmanager

wpotters@kvt.nl
  Jaap van Strien
Accountmanager

jvstrien@kvt.nl 
  Johan van der Ende
Assistent Manager Elektrical Engineering
jvdende@kvt.nl  
  Peter de Groot
Project Manager Elektrical Engineering
pdgroot@kvt.nl 
             

078 - 632 66 52

 

078 - 632 66 51

 

078 - 632 66 56

 

078 - 632 66 59

             
Medewerker KVT   Medewerker KVT   Medewerker KVT    
         
Chien Q. Doan
Assistent Project Manager Elektrical Engineering

cdoan@kvt.nl 
  Ed Rijnhout
Project/Commissioning Engineer Elektrical Engineering
erijnhout@kvt.nl   
  Dirk Brouws
Elektrotechnicus


dbrouws@kvt.nl
   
             

078 - 632 66 57

 
 

078 - 632 66 64

 

078 - 632 66 00

 
   
 
Industriële toepassingen       ^ Naar boven
             
Medewerker KVT   Medewerker KVT       Medewerker KVT
         
Ton Schouwenburg
Salesmanager Industrial and Marine

tschouwenburg@kvt.nl 
Robbert de Groot
Accountmanager Industrial and Marine

rdgroot@kvt.nl  
Annemieke de Groot
Assistent Accountmanager


adgroot@kvt.nl
Martijn Friederichs
Gas Development Manager

mfriederichs@kvt.nl 

             

078 - 632 66 41

 
 

078 - 632 66 43

 

078 - 632 66 12

 

078 - 632 66 44

Marine toepassingen        
             
Medewerker KVT            
         
Rob de wijs
Accountmanager Marine

rdwijs@kvt.nl  
           
             

078 - 632 66 11

 
 
 

 

 
 

 

 
 

 

Onderdelen (alle producten)       ^ Naar boven
             
Medewerker KVT       Medewerker KVT   Medewerker KVT
         
Ron Romein
Parts Sales Manager

rromein@kvt.nl 
  Karel de Lange
Verkoopmedewerker

kdlange@kvt.nl  
  Patrick Lem
Verkoopmedewerker

 plem@kvt.nl
  Walter Charité
Verkoopmedewerker

wcharite@kvt.nl  
             

078 - 632 66 91

 

  078 - 632 66 93

 

  078 - 632 66 94

 

  078 - 632 66 95

             
Medewerker KVT            
         
  Mike Toes
Verkoopmedewerker

mtoes@kvt.nl  
           
             

  078 - 632 66 97

 
 
 

 

 
 

 

 
   
Service en onderhoud       ^ Naar boven
             
Medewerker KVT   Medewerker KVT   Medewerker KVT  



         
Mark Scheurwater
Servicemanager

mscheurwater@kvt.nl 
  Pieter de Korte
Accountmanager After Sales

pdkorte@kvt.nl  
  Natascha van Zwol
Accountmanager After Sales

nvzwol@kvt.nl  
  Richard van Dijk
Service planner

rvdijk@kvt.nl
             

078 - 632 6671

 

  078 - 632 66 73

 

  078 - 632 66 79

 

  078 - 632 66 78

             




           
         
Linda van der Weijden
Serviceadministrateur


lvdweijden@kvt.nl  
            
             

  078 - 632 66 72

 
 

 

 
 

 

 
   
Product Support   Werkplaats   ^ Naar boven
             
Medewerker KVT   Medewerker KVT   Medewerker KVT   Medewerker KVT
             
Henk Koorevaar
Product Support Engineer

hkoorevaar@kvt.nl  
  Ron Vane
Product Support Engineer

rvane@kvt.nl   
  Ian Lodge
Werkplaatscoördinator

ilodge@kvt.nl    
  Aart van der Wulp
Werkvoorbereider

avdwulp@kvt.nl    
             

078 - 632 66 61

 
 

078 - 632 66 62

 

  078 - 632 66 74

 

  078 - 632 66 76

Logistiek       ^ Naar boven
             
Medewerker KVT   Medewerker KVT   Medewerker KVT   Medewerker KVT
         
Eric van Drunen
Logistiek manager

evdrunen@kvt.nl  
  Dave Vogel
Logistiek medewerker

dvogel@kvt.nl   
  Rob van der Pijl
Logistiek medewerker

rvdpijl@kvt.nl   
  Norbert Broos
Logistiek medewerker

nbroos@kvt.nl     
             

078 - 632 66 21

 
 

  078 - 632 66 22

 

  078 - 632 66 23

 

  078 - 632 66 24

Administratief en secretarieel       ^ Naar boven
             
Medewerker KVT   Medewerker KVT   Medewerker KVT   Medewerker KVT
         
Gerard Agterdenbos
Hoofd Administratie

gagterdenbos@kvt.nl   
  Ria Pons
Administratief medewerker

rpons@kvt.nl    
  Marijke de Man
Administratief medewerker

mdman@kvt.nl    
  Simone Nabers
Secretaresse

snabers@kvt.nl     
             

078 - 632 66 82

 

  078 - 632 66 85

 

  078 - 632 66 84

 

  078 - 632 66 00

             
Medewerker KVT   Medewerker KVT  



   
         
Joyce Sewrattan
Telefoniste/Receptioniste

jsewrattan@kvt.nl    
  Jolanthe van den Heerik
Telefoniste/Receptioniste

jvdheerik@kvt.nl
  Nadine Elsenaar
Management Assistant

nelsenaar@kvt.nl 
   
             

  078 - 632 66 00

 

  078 - 632 66 00

 

  078 - 632 66 87

 
   


 

   
    © Kemper en Van Twist Diesel B.V.   |   Adres: Keerweer 62, 3316 KA Dordrecht  |  Tel. +31(0)78 - 632 66 00  |  Webdesign: Devaca